Hľadáte family friendly hotel?

Hľadáte family friendly hotel, teda taký, ktorý ponúka možnosti pre rodiny s deťmi? Potom ste na našej stránke správne. Vybrali sme pre Vás tie najlepšie baby friendly hotely na Malorke, ktoré sa doslova tešia na rodiny s deťmi.

Malorka pre deti / Malorka.sk
Malorka pre deti / Malorka.sk

Ak si vyberáte dovolenku a la first minute, je ponuka hotelov tohto typu na Malorke veľmi široká. No aj keď si vyberáte dovolenku na poslednú chvíľu, neznamená to, že sa musíte vzdať alebo meniť svoje očakávania. Nájdite si perfektnú dovolenku na ostrove Malorka hneď teraz!

Oddych bez ohľadu na jeho vek

Dovolenka s rodinou má svoje čaro. Každý si oddýchne od každodenných povinností a preto je potrebné, aby dovolenka spĺňala želania každého člena rodiny, bez ohľadu na jeho vek. Malorka je úžasnou destináciou aj pre rodiny s deťmi. Čaká Vás ako minimum čisté morenádherné zlatisté, až biele pláže. Moru a piesku neodolá žiadne malé či veľké dieťa!

Booking.com

Na ostrove je čo objavovať

Plusom Malorky je aj vnútrozemie, ktoré je lemované veternými mlynmi. Mnoho turistov obdivuje aj hory a jaskynehlavné mesto je doslova preplnené pamiatkami a atrakciami pre deti aj dospelých. Celý ostrov žije, počas leta, turizmom. A záleží mu na každom turistovi.

Ako si vybrať hotel na Malorke?

Malorka je plná najlepších destinácií, hotelov so špičkovým vybavením, servisom pre všetky vekové kategórie. Teda na svoje si prídu aj rodiny s deťmi. Ostrov ponúka veľké množstvo ubytovacích kapacít rôznej kvality a finančnej náročnosti. Keďže deti zvyčajne nie sú extrémne náročné a sú veľmi vďačne už len za „leto pri mori„, ak sa aj Vy dokážete uskromniť, pobyt Vás nemusí stáť veľa.

Pri výbere vhodného hotel je dobré zohľadniť nasledujúce kritériá:

Odletové časy

Tretie najväčšie letisko v Španielsku sa nachádza práve na Malorke a od hlavného mesta ho delí iba 8 km. Na Malorku sa z Bratislavy a Viedne dostanete za 2 hodiny, z Košíc letíte o polhodinu dlhšie. Netreba zabúdať na to, že na letisku budete čakať ešte asi 2 hodiny pred samotným odletom.

Nakladanie batožiny do lietadla Boeing747-8 / Malorka.sk
Nakladanie batožiny do lietadla Boeing747-8 / Malorka.sk

Ak cestujete s deťmi najlepšie je vyhnúť sa príliš skoro ranným a nočným letom, preto sa v cestovnej kancelárií vopred informujte o odletovom čase. Ten sa za istých okolností môže zmeniť, no za to nemôže cestovná kancelária či agentúra. Majú však povinnosť Vás o tom včas informovať. Ak odlet mešká viac hodín, máte právo na servis na letisku a finančné odškodné. Myslite na to, že najmä deti ťažšie znášajú dlhé čakanie a preto majte po ruke niečo, čím by sa mohli zabaviť.

Dĺžka transportu z letiska do hotela

Po pristátí počítajte ešte s polhodinou na vyzdvihnutie vašej batožiny. V prípade, že už svoje batožiny máte, musíte sa dostať do svojho hotela. Letisko sa nachádza na juhozápadnom pobreží a keď ste si vybrali hotel, ktorý je od neho ďaleko, cesta môže byť dlhá a hlavne nudná pre vaše deti. Najkrajšie pláže Malorky sa nachádzajú na ďalekom severnom pobreží (napr. destinácia Can Picafort). Podobne je na tom aj populárna destinácia Cala d´Or, ktorá sa nachádza na juhovýchodnom pobreží.

Dostupnosť izieb pri príchode do hotela

Ste už v hoteli? Posledná formálna časť cesty k vytúženému oddychu, ktorá Vás čaká, je check-in na recepcií. Ak sú izby k dispozícií ihneď, zdržíte sa asi 15 – 30 minút. Ak však prichádzate do hotela skoro ráno alebo v noci, počas dovolenkovej sezóny, môže sa stáť, že izbu nedostanete ihneď. V takomto prípade budete musieť čakať dlhšie.

Malorka: Tipy na hotely pre rodiny s deťmi

Vyberte si vhodný hotel pre Vás a pre Vašu rodinu, inšpirujte sa naším výberom!

Malorka - Club Hotel Tropicana Mallorca 3*

Club Hotel Tropicana Mallorca 3*

Hotel je vzdialený od letiska asi hodinu. Nájdete ho v lokalite Calas de Mallorca. Ide o menší hotel, ktorá vám ponúkne pokojnú atmosféru a rozprávkovo bielu piesočnú pláž. Hotel je vybaveným športovým a zábavným zariadením, detským bazénom a kútikom pre deti.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela Club Hotel Tropicana Mallorca 3*

Malorka - Globales Condes de Alcudia 3*

Globales Condes de Alcudia 3*

Nájdete ho v letovisku Alcudia, iba hodinu a pol od letiska. Hotel má veľmi dobrú polohu. Iba 150 metrov od hotela nájdete pláž a pozvoľný vstup do mora a 400 metrov od hotela sa nachádza centrum letoviska. Takisto tu máte k dispozícií miniklub, detské ihrisko, bazén a dokonca aj detské postieľky.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela Globales Condes de Alcudia 3*

Malorka - HYB Eurocalas Aparthotel 3*

HYB Eurocalas Aparthotel 3*

Veľmi dobre vybavený hotel nájdete v lokalite Calas de Mallorca. Je ideálny pre rodinnú dovolenku. Od letiska ho delí hodina cesty a pláž sa nachádza iba 350 metrov od neho. V centre, ktoré je vzdialené 600 metrov, si užijete napríklad nákupy. Hotel ponúka detské vybavenie a možnosť prenajať si detský kočík.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela HYB Eurocalas Aparthotel 3*

Malorka - MLL Palma Bay Club Resort 3*

​​​​​​​MLL Palma Bay Club Resort 3*

Ďalší hotel v našej ponuke sa nachádza asi 20 minút cesty (autobusom, autom) od letiska v časti El Arenal. Obľúbená piesočná pláž Playa de Palma je vzdialená 350 metrov od hotela. Pre hostí je k dispozícii aj ponuka wellness a spa služieb, pre deti detské vybavenie vrátane postieľky. Nechýba samostatný detský bazén a ihrisko.

Pozrite si voľné termíny a ceny hotela ​​​​​​​​​​​​​​MLL Palma Bay Club Resort 3*​​​​​​​

Malorka - Universal Hotel Perla 3*

​​​​​​​Universal Hotel Perla 4*

Tento hotel nájdeme priamo na pláži S’Illot v lokalite rovnakého mena. Od centra letoviska je vzdialený iba 15 minút, no samo okolie hotela ponúka pestrý výber reštaurácií, zábavných a nákupných možností. Užiť si tu môžete aj vodné športy alebo organizovanú zábavu. Deti sa môžu vyblázniť v bazéne alebo na detskom ihrisku a nechýba ani možnosť postieľok.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela ​​​​​​​Universal Hotel Perla 4*​​​​​​​

Malorka - Iberostar Playa de Muro 4*

Iberostar Playa de Muro 4*

Podobne ako predošlý, aj tento hotel je vzdialený od letiska asi hodinu až hodinu a pol, stojí medzi letoviskami Can Picafort a Port d’Alcúdia, rovno na známej pláži Playa de Muro. Plusom je wellness centrum s možnosťou masáží a športové a zábavné vybavenie. Na svoje si prídu aj deti. Vonka nájdeme ihriská a tri detské bazény či mini klub. Ak si prajete trošku oddýchnuť, hotel ponúka aj opatrovanie detí.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela Iberostar Playa de Muro 4*

Malorka - Castell Royal 4*

Universal Castell Royal Laguna 4*

Hotel sa nachádza v letovisku Canyamel, menej ako 80 km (asi hodinu a pol) od letiska. Centrum letoviska a nákupné možnosti sú vzdialené menej ako 100 metrov od hotela. Hotel leží priamo pri piesočnej pláži. Pre deti je k dispozícii detská postieľka, nechýba ihrisko, bazénik a maxi klub.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela ​​​​​​​Universal Castell Royal Laguna 4*​​​​​​​

Malorka - Flamboyan & Caribe 4*

​​​​​​​Hotel Spa Flamboyan – Caribe 4*

Iba 30 minút od letiska nájdete krásny hotel na ešte krajšej pláži Magaluf v rovnomennom stredisku. Centrum tohto letoviska je vzdialené na 300 m, no okolo hotela je ponuka reštaurácií a obchodov naozaj bohatá. Hotel sa nachádza v blízkosti niekoľkých zábavných parkov, ako sú aquaparky Western a Aqualand Magaluf, do ktorých prídete za približne 30 minút. Ponúka tiež wellness služby, vírivku aj saunu. Pre deti sú k dispozícií, okrem iného detského vybavenia, aj športy pre najmenších.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela ​​​​​​​Spa Flamboyan & Caribe 4*​​​​​​​

Malorka - Bahia de Alcudia 4*

​​​​​​​Bahia de Alcudia 4*

Asi hodinu (autom) či hodinu a pol (autobusom) od letiska, na severovýchodnom pobreží Vám hotel Bahia de Alcudia ponúka kvalitné ubytovanie. Pláž je od hotela vzdialená na 200 metrov a centrum letoviska 500 metrov. Neďaleko nájdete aj nádherný prístav Puerto de Alcudia. Najzaujímavejšou časťou hotela je mini zoo, kde si deti môžu pozrieť exotické vtáky.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela ​​​​​​​Bahia de Alcudia 4*​​​​​​​

Malorka - TUI FAMILY LIFE Coma Gran 4*

Tui Family Life Coma Gran 4*

90 minút jazdy od letiska severne od S’illot a iba 100 m od pôsobivej pláže Sa Coma so špičkovým vybavením sa nachádza hotel, ktorý Vám dávame do pozornosti. Väčšie deti môžu čas tráviť s medzinárodnými animátormi, nechýba ani pestrá ponuka zábavy a animácií. Najväčšou atrakciou je však aquapark, veľmi bohaté vybavenie pre deti a služby. K dispozícií máte detskú ohrádku, prebaľovaciu podložku, detský kočík či ohrievač fliaš. Pre deti sa tu organizujú rôzne atrakcie a samozrejmosťou je aj opatrovanie detí.

Prezrite si voľné termíny a ceny hotela ​​​​​​​Tui Family Life Coma Gran 4*

...

Zdieľat na Pintereste

Zdieľaj to