Relax na Malorke

Dovolenka na Mallorce, to je skutočný relax! Predstavme si lietadlo približujúce sa k Malorke. Na palube je približne sto cestujúcich, z ktorých každý má vlastné dôvody, pre ktoré si za cieľ dovolenky zvolil práve tento ostrov prežiarený pohodou. Verte či nie, málokto z nich bude z pobytu na tomto ostrove sklamaný. Čím to je? Skúsime Vám dať odpoveď.

Malorka je skutočne pre každého

Pohorie Serra de Tramuntana / Malorka.sk
Pohorie Serra de Tramuntana / Malorka.sk

Jedným z týchto nespočetných dôvodov je bezpochyby ten, že svojou vynikajúcou ponukou dokáže uspokojiť tie najrozmanitejšie želania. Niekomu sa páči vnútrozemie a jeho pokojné a idylické zátišia, druhého priťahuje kozmopolitná atmosféra Palmy, pre tretieho je to cyklistický raj, štvrtému sa páči Serra de Tramuntana, piaty je maliar, šiesty je golfista, siedmy je vášnivým milovníkom vodných športov a ôsmy hľadá nočnú zábavu a rušné pláže. Ano, Mallorca a dovolenka patria neodmysliteľne k sebe!

Malorka môže byť návyková

Populárna lokalita Cala Rajada / Malorka.sk
Populárna lokalita Cala Rajada / Malorka.sk

V jednom sa všetci zhodujú: Mallorca je tým pravým miestom pre pohodovú dovolenku, rekreáciu. Vráťme sa však ešte raz k cestujúcim v lietadle. Je veľmi pravdepodobné, že mnohí z nich už ostrov poznajú. Kvalita, ktorú ponúka, sa prejavuje predovšetkým vo vernosti jeho návštevníkov. Táto vernosť sa často mení v trvalý vzťah a z návštevníka sa stáva rezident. Dovolenka na Malorke je nielen, že nezabudnuteľná, ale môže vám zásadne zmeniť cestovateľský návyk a možno na nej „zakotvite“ natrvalo. Alebo na inom blízkom z Baleárských ostrovov, ktorých je súčasťou.

Booking.com

Ostrov vie uspokojiť turistov

Pláž Platja de Palma / S'Arenal / Malorka.sk
Pláž Platja de Palma / S’Arenal / Malorka.sk

A to je určite to najväčšie ocenenie pre každú turistickú destináciu. Na nasledujúcich webových stránkach sa pokúsime poskytnúť skromný obraz o všestrannosti Malorky, vysvetlíme, ako je možné, že si destinácia, ktorú každý rok navštevuje cez 7 miliónov návštevníkov, dokáže zachovať svoj pôvodný charakter a pritom uspokojiť tie najrozmanitejšie požiadavky turistov. Mimochodom, lacná dovolenka na Malorke je možná aj pre našinca. Dajte Like našej Facebook fan page a dozviete sa, ako ju vidieť, zažiť a nezruinovať svoj rozpočet.

Malorka mysľou, dušou a telom

Nemeckí turisti na ochutnávke vín / Malorka.sk
Nemeckí turisti na ochutnávke vín / Malorka.sk

Veru, Mallorca znamená oveľa viac ako slnko a pláže. V 60-tych rokoch sa síce stala priekopníčkou plážového cestovného ruchu, no 21. storočie privítala novou exkluzívnou atraktívnosťou, ktorá ju odlišuje od iných stredomorských destinácií. Navyše výborné spojenie s celou Európou, hlavné mesto, v ktorom sa minulosť spája so súčasnosťou, pekná príroda, rôznorodosť a kvalita ubytovacích zariadení sú dôkazom vysokej životnej úrovne a výnimočnosti tohto malého ostrova uprostred Stredozemného mora. Pozývame Vás na cestovanie mysľou, dušou a telom, pretože na Malorke sa všetky tieto tri elementy cítia príjemne. Vitajte!

...

Zdieľat na Pintereste

Zdieľaj to