Dovolenka na Mallorce, to je skutočný relax! Predstavme si lietadlo približujúce sa k Malorke. Na palube je približne sto cestujúcich, z ktorých každý má vlastné dôvody, pre ktoré si za cieľ dovolenky zvolil práve tento ostrov.

Jedným z týchto nespočetných dôvodov je bezpochyby ten, že svojou vynikajúcou ponukou dokáže uspokojiť tie najrozmanitejšie želania. Niekomu sa páči vnútrozemie a jeho pokojné a idylické zátišia, druhého priťahuje kozmopolitná atmosféra Palmy, pre tretieho je to cyklistický raj, štvrtému sa páči Serra de Tramuntana, piaty je maliar, šiesty je golfista, siedmy je vášnivým milovníkom vodných športov a ôsmy hľadá nočnú zábavu a rušné pláže. Ano, Mallorca a dovolenka patria neodmysliteľne k sebe!

V jednom sa všetci zhodujú: Mallorca je tým pravým miestom. Vráťme sa však ešte raz k cestujúcim v lietadle. Je veľmi pravdepodobné, že mnohí z nich už ostrov poznajú. Kvalita, ktorú ponúka, sa prejavuje predovšetkým vo vernosti jeho návštevníkov. Táto vernosť sa často mení v trvalý vzťah a z návštevníka sa stáva rezident. Dovolenka na Malorke je nielen, že nezabudnuteľná, ale môže vám zásadne zmeniť cestovateľský návyk a možno na nej „zakotvite“ natrvalo.

A to je určite to najväčšie ocenenie pre každú turistickú destináciu. Na nasledujúcich webových stránkach sa pokúsime poskytnúť skromný obraz o všestrannosti Malorky, vysvetlíme, ako je možné, že si destinácia, ktorú každý rok navštevuje cez 7 miliónov návštevníkov, dokáže zachovať svoj pôvodný charakter a pritom uspokojiť tie najrozmanitejšie požiadavky turistov. Mimochodom, lacná dovolenka na Malorke je možná aj pre našinca. Dajte Like našej Facebook fan page a dozviete sa, ako ju vidieť, zažiť a nezruinovať svoj rozpočet.

Veru, Mallorca znamená oveľa viac ako slnko a pláže. V 60-tych rokoch sa síce stala priekopníčkou plážového cestovného ruchu, no 21. storočie privítala novou exkluzívnou atraktívnosťou, ktorá ju odlišuje od iných stredomorských destinácií. Navyše výborné spojenie s celou Európou, hlavné mesto, v ktorom sa minulosť spája so súčasnosťou, pekná príroda, rôznorodosť a kvalita ubytovacích zariadení sú dôkazom vysokej životnej úrovne a výnimočnosti tohto malého ostrova uprostred Stredozemného mora. Pozývame Vás na cestovanie mysľou, dušou a telom, pretože na Malorke sa všetky tieto tri elementy cítia príjemne. Vitajte!